wakacje we wrześniu

Moderator: kruku

wakacje we wrześniu

Postautor: ninni » wt sie 02, 2016 9:43

pytanie do osób, które planują wakacje dopiero we wrześniu, jak je spędzacie, gdzie warto pojechać? zastanawiam się nad podróżą do kilku krajów, tak by więcej zobaczyć, ciekawiej spędzic czas ale nie wiem czy warto - oceńcie http://www.promocjelotnicze.com.pl/pomysl-na-podroz-wlochy-portugalia-niemcy-wszystkie-loty-za-662-zl.html może lepiej skupić się na jednym miejscu, a z drugiej strony to może być fajna przygoda
ninni
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Re: wakacje we wrześniu

Postautor: Joly » pn paź 03, 2016 10:20

jasne, że fajna przygoda, jesl finane Ci na to pozwalają - to spokojnie polecam. Osobiście nie bylem jeszcze na takiej objazdowej wycieczce, ale to chyba super sprawa? opisz wrażenia po powrocie!
Joly
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: donnabella » pn paź 10, 2016 16:28

To na pewno nieszablonowy pomysł na podróż. Pewnie można się przy tym zmęczyć trochę, ale na pewno wrażenia są niepowtarzalne. Ja ostatnio po raz pierwszy nastawiłam się na zwiedzanie i zdecydowałam się na wycieczkę objazdową. Na drugi raz będę wiedziała jak się przygotować ale każdemu, kto rozważa taką opcję polecam ten mini poradnik http://www.swiatwypoczynku.pl/blog_5_ja ... odnikiem?/ . Można poczytać też inne wpisy, naprawdę mogą zainspirować to niesamowitych wypraw :)
donnabella
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: mania1122 » czw sty 19, 2017 23:49

Nie wiem czy to forum jeszcze żyje ale jeśli tak to czy wycieczka się udała? planuję taką wycieczkę na ten rok więc wszelkie porady byłyby mile widziane :)
mania1122
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: lukas1122 » pt sty 20, 2017 3:11

Przede wszystkim musisz sobie określić cele podróży i miejsca które chcesz zobaczyć. Każdy kraj jest inny i inaczej się trzeba na każdą wycieczkę przygotować więc ustal sobie najpierw jakiś plan gdzie co i jak, a wtedy będzie można Ci coś doradzić :)
lukas1122
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: chrunka » ndz lut 26, 2017 2:45

We wrześniu w Polsce niewiele jest ciekawych miejsc. W takich miesiącach jesiennych lepiej wybrać się na vip travel do egzotycznego kraju. @lukas1122 , takich problemów nie ma, kiedy korzysta się z wyjazdów zorganizowanych. Osobiście na pierwszy raz polecam właśnie taką opcję, bo logistyka przedsięwzięcia nie należy do najłatwieszych
chrunka
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: kataryna11 » śr kwie 19, 2017 13:50

Końcówka września tylko Bieszczady. Nie ma tam wtedy wielu turystów. Pogoda za to jest bardzo dobra do chodzenia.
kataryna11
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Wróć do Forum Ogólne