B.proszę o pomoc.Niedoświadczony !

Moderator: kruku

ODPOWIEDZ
tatabastusia
Poszukiwacz
Poszukiwacz
Kontakt:

B.proszę o pomoc.Niedoświadczony !

Post autor: tatabastusia » ndz lip 24, 2011 14:56

Witam wszystkich szanownych forumowiczów :)Jestem z Krakowa.Jestem pierwszy raz i nie wiem czy aby dobrze trafiłem z tematem.Jak by coś to proszę o wybaczenie i ustawienie mnie na dobry kierunek.Mam prośbę o informacje .Mam 45 lat,pracuję ciężko w budowlance, i chciałbym w wolne dni zacząć szukać ?!Niestety nie wiem od czego zacząć.Jakie są przepisy,jak coś znajdę to czy muszę oddać państwu czy mogę zatrzymać.Jak określić miejsce szukania?Gdzie się dowiem wszystkiego?
Jaki wykrywacz do 500,-.Czy tylko metal,czy też złoto i srebro? serdecznie pozdrawiam wszystkich z góry dziękuję za pomoc.

P.s .Może jak wszystko pójdzie dobrze to będę mógł się podzielić znaleziskami::)

szaskal
Indiana Jones
Indiana Jones
Kontakt:

Post autor: szaskal » ndz lip 24, 2011 15:08

Na temat przepisów polecam prześledzić wątki na forum natomiast co do wykrywacza proponuję zakupić coś bez dyskryminacji na ALL Metal i może poszukać troszku militarki a i na pewno jakiś kolorek się trafi co to miejscówek startegia jest prosta rozmowy z tubylcami lub biblioteka książki ewentualnie internet

pzdr

a hia jesteś z samego krk-a czy też może okolic

szaskal

tatabastusia
Poszukiwacz
Poszukiwacz
Kontakt:

Post autor: tatabastusia » ndz lip 24, 2011 15:54

Witaj Szaskalu.Jestem z samego Krakowa .B.dziękuję za odp :) Zacznę sobie szperać po ludziach.Mam różne kontakty z racji mojego zawodu.Zajmuję się pracami rem- wykończeniowymi,i nie którzy mogą mieć jakieś info.Nie jestem jeszcze orłem w internecie,więc nie wiem jak szukać.Co i gdzie wpisać żeby znaleź obszar poszukiwań.Dzięki i czekam z wielką chęcią na dobre rady.Pozdrawiam M

ODPOWIEDZ