Skarby Skarby.....!

Moderator: kruku

ODPOWIEDZ
kobe
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Skarby Skarby.....!

Post autor: kobe » sob cze 02, 2012 20:37

Witam wszystkich i proszę o wypowiedzi.
Pisze się tu jak i na innych forach o ukrytych skarbach i ich poszukiwaniach to o pociągu wypełnionym dobrami jaki znikł po wyjechaniu z Wrocławia to o skrzyniach ze sztabkami złota to o Bursztynowej komnacie i wielu innych skarbach Hitlera i nie tylko.
Przebywam obecnie we Francji i mam dużo czasu po pracy więc zacząłem czytać artykuły i oglądać wszelakie materiały filmowe jakie są dostępne w internecie na ten temat i po woli nasuwa mi się wniosek przecież nie szukamy igły tylko bardzo dużych przedmiotów i to poprzez tyle lat i tylu ludzi mających dużą wiedzę na ten temat i dostęp do materiałów związanych z tymi zniknięciami a mimo to trudno trafić na jakikolwiek ślad zmierzający do rozwiązania tych tajemnic.
Nasuwa mi się myśl a może nic już nie ma do odnalezienia skarby te zostały odnalezione dlatego w miejscach w których rzekomo powinny być ich nie ma i ślad się urywa.
Przecież przez tyle lat po wojnie ten kraj był rabowany przez spec grupy które też dobrze o tym wszystkim wiedziały i miały władze i dostęp do wszystkich materiałów wtedy świeżych spraw rabując wszystko co miało wartość i maskując wszystko a nawet tworząc nowe mylne tropy prowadzące do niczego zmylające ślad tym którym udało by się dotrzeć zbyt blisko prawdy a gra była warta świeczki , masa nie znanych włodarzy ubeków i innego dziadostwa jakie zaczęło rządzić tym wszystkim po wojnie nazywając się rządem w dziwny sposób w szybkim czasie dorobiła się ogromnych fortun i majątków żyli jak królowie w biednych przecież zniszczonych wojną krajach.
A mity o skarbach zostały nakręcają ludzi tym zainteresowanych i traktujących poszukiwania jako pasję bardzo ciekawą zresztą i wciągającą bez granic .

Awatar użytkownika
kruku
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: kruku » ndz cze 03, 2012 11:52

Pamietaj jednak o tym, ze od czasu do czasu odnajduje sie "cos" co bylo ukryte. Dzieje sie to raz oficjalnie, drugi raz w nocy niekoniecznie legalnie :). Pomimo, ze wiemy gdzie szukac trudno jest zorganizowac profesjonalne badania ze wzgledu na olbrzymie koszty - wiem to z autopsji, w Gorach Sowich zostawilismy koszt nie jednego dobrego auta ;).

Wiele odkryc przed nami, wiele ciekawych miejsc czeka na swojego odkrywce, a my czekamy przede wszystkim na sponsorow zainteresowanych poszukiwaniami ukrytych skarbow :).

Pozdrawiam
kruku
---------------------
Portal Poszukiwania.pl
http://www.poszukiwania.pl

Kochamy Polskie Zabytki
http://www.skarby.pl

kobe
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Post autor: kobe » ndz cze 03, 2012 16:22

Tak czas od czasu coś się znajduje i odkrywa i to jest to co wciąga ale te odkrycia są raczej przypadkowe szukając czegoś innego natrafiamy na coś innego może to i dobrze bo jak by wszystko było opisane i pokazane gdzie szukać to cały smak i frajda odkrywania by przepadła.
A co do Gór Sowich to myślę że nie jedna ekipa zostawiła tam majątek i to jest dziwne że nikt na nic nie natrafił , akurat tam nie szuka się raczej "guzika łuski czy monety" tylko bardzo dużych obiektów mimo bardzo za awansowanej dzisiaj techniki i georadaruów ciągle nic budzi to więc tajemnicze pytania czy na pewno tego co tam szukamy należy szukać właśnie tam czy może stworzono mit a Góry Sowie dobrze do niego pasowały natomiast obiekty jakich się tam spodziewamy dawno w tajemnicy zostały odnalezione "nocą nie do końca legalnie" lub znajdują się gdzie indziej a Góry to tylko zmylenie tropu wiele można by gdybać.
No ale może kiedyś ktoś.......
POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
agrest12
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Post autor: agrest12 » ndz sie 26, 2012 18:05

Mam pytanie czy jest taka możliwość wcielenia się do szeregów archeologów przynajmniej jako pracownik pomocnik młodego człowieka jak ja ....Archeologia strasznie zawsze mnie interesowała ale nigdy nie było gdzie kopać i za co ...Za odpowiedzi z góry dziękuję ...

ODPOWIEDZ