Poszukiwanie zaginionych dzwonów w Januszewicach - zapraszam

Poszukiwanie zaginionych i ukrytych skarbów.

Postautor: resty » sob paź 01, 2011 23:49

Czy planowana jest kolejna akcja: Januszewickie Dzwony cz.3 ???
Awatar użytkownika
resty
Mistrz Łopaty
Mistrz Łopaty

Postautor: kruku » ndz paź 02, 2011 13:13

wzorujac sie na zorganizowanych grupach eksploracyjnych z zagranicy, a takze na polskich odnoszacych spore sukcesy uczestnictwo w kazdej nowej organizowanej akcji bedzie platne. Zebrane sumy pozwola na wieksza swobode dzialania i prowadzonych prac. Ograniczony bedzie rowniez udzial uczestnikow do osob aktywnie uczestniczacych w prowadzonych akcjach, obserwatorom juz dziekujemy :).

Reszte pewnie niebawem dopisze Weteryna.

Pozdrawiam
kruku
---------------------
Portal Poszukiwania.pl
http://www.poszukiwania.pl

Kochamy Polskie Zabytki
http://www.skarby.pl
Awatar użytkownika
kruku
Administrator
Administrator

Postautor: Weteryna » ndz paź 02, 2011 16:40

Obrazek
WWW.BELDONEK.PL

Fenicjanie wynaleźli pieniądze.
Raz - nie sztuka.
My musimy stale je wynajdywać.
Awatar użytkownika
Weteryna
Indiana Jones
Indiana Jones

Postautor: resty » ndz paź 02, 2011 23:24

Rozumiem przez to że koledzy idziecie w komerche czyli na wzór konferencji :( odkrywcy.
Awatar użytkownika
resty
Mistrz Łopaty
Mistrz Łopaty

Postautor: Weteryna » pn paź 03, 2011 0:36

Oj Resty uważałbym z tym odkrywcą, bo za te słowa dziewuchy z tej gazetki mogą Cię wychłostać po gołym ...
Myślę, że to złe porównanie, bo cele są wyższe... :D
WWW.BELDONEK.PL

Raz - nie sztuka.
Awatar użytkownika
Weteryna
Indiana Jones
Indiana Jones

Postautor: kruku » wt paź 04, 2011 20:26

Resty, a Tobie sie wydaje, ze wynajecie koparki, wiertnicy, georadaru itp. nic nie kosztuje ?? KOsztuje i to potworne pieniadze zwazywszy na fakt wykorzystywania tego i podobnego sprzetu kilka razy w roku.

Dlatego postanowilismy wprowadzic taki system aby kazdy kto chce brac udzial mial swiadomosc "odpowiedzialnosci" za prowadzone badania.

Pozdrawiam
kruku
---------------------
Portal Poszukiwania.pl

Kochamy Polskie Zabytki
Awatar użytkownika
kruku
Administrator
Administrator

Postautor: resty » wt paź 04, 2011 22:22

Tak podchodząc do sprawy to może poproś tylko o przelewy na konto i niech uczestnicy się nie pokazują ;)
Kiedyś byliście świetni w pozyskiwaniu sponsorów ale chyba te czasy już minęły :( prościej sięgnąć w kieszeń zwykłego poszukiwacza.
Jak by nie było jak my coś będziemy robić to was zaprosimy za darmo ,choć wątpię czy przy natłoku poszukiwań znajdziecie czas żeby podjechać do centrum żeby coś razem na legalu podziałać.
Weteryna nawet nie ma kiedy telefonu odebrać
Awatar użytkownika
resty
Mistrz Łopaty
Mistrz Łopaty

Postautor: Weteryna » śr paź 05, 2011 9:38

resty pisze:...
Weteryna nawet nie ma kiedy telefonu odebrać

Niepotrzebne bicie piany. Tak, to możemy nawet się szarpać o prawa własności do jednego z księżyców Saturna. :)
Coś widzę Resty, że przechodzisz kryzys wieku średniego. (lub starczego)
Jeśli chodzi o telefony, to raczej ciężko rozmawiać z szumem kieszeni, a takie telefony miałem ostatnio od Ciebie.
WWW.BELDONEK.PL

Raz - nie sztuka.
Awatar użytkownika
Weteryna
Indiana Jones
Indiana Jones

Postautor: resty » śr paź 05, 2011 10:07

Mamy do zrobienie wspólnie z archeo dwa projekty i w tej sprawie chciałem sie do ciebie dodzwonić ale nie odbierałeś.
Jak jesteś zainteresowany udziałem to dzwoń bo to aktualne na październik.
Pytanie na ta chwilę jest czy chcecie brać udział w jakichś innych akcjach poza swoimi czy zamykacie się w swoim elitarnym światku i działacie sami realizując tylko swoje projekty?(ewentualnie umożliwiając udział innym na zasadzie haraczu od uczestnictwa)
Chcę mieć jasną sytuacje czy brać was pod uwagę jako potencjalnych uczestników w naszych projektach czy sobie odpuścić .
Awatar użytkownika
resty
Mistrz Łopaty
Mistrz Łopaty

Postautor: kruku » śr paź 05, 2011 21:13

Resty a te dwa projekty z archeologami to kto finansuje ?? Bo az nie chce mi sie wierzyc zeby archeolodzy za free biegali z Wami :). No chyba, ze sie podpieliscie pod oficjalne badania.

Co do mnie to smialo moge powiedziec, ze przynajmniej przez najblizszy rok nie jestem zainteresowany niczym wiecej niz poszukiwaniem skarbow realizowanym przez Portal. NIe wiem jak inni beda dysponowali czasem :).

I tak na marginesie dodam, ze jeden z projektow Portalu to projekt archeologiczny gdzie tylko zbadanie stanowiska przy pomocy odpowiedniego sprzetu to juz koszt 40 tys. zl - zabieramy sie do tego juz dlugo. Mamy klepniete pozwolenia WKZ, nadzor, muzeum itp., brakuje tylko kasiory na badania. Wyjasnij mi jak podszedlys do takiego tematu nie sciagajac skladki za uczestnictwo w akcji ??

Pozdrawiam
kruku
---------------------
Portal Poszukiwania.pl

Kochamy Polskie Zabytki
Awatar użytkownika
kruku
Administrator
Administrator

Postautor: resty » śr paź 05, 2011 22:01

Dwa to udział poszukiwaczy na zaproszenie archeo , trzeci nasz (ale tu nie znam postępów w formalnościach bo ktoś inny sie tym zajmuje) .
Co do ostatniego pytania to: poszukując sponsorów strategicznych czyli tak jak do tej pory to robiliście :D
Wiem jak to jest trudne w dzisiejszych czasach bo sam tego doświadczyłem w maju ale jak sie chce to jednak mimo wszystko można.
Zwłaszcza że jako portal ogólnopolski z daną oglądalnością macie lepsze możliwości niż np. nasza skromna grupa.
Inną alternatywą tylko wymagającą więcej zaangażowania zwłaszcza ze strony księgowania jest OPP i 1 % podatku .
Awatar użytkownika
resty
Mistrz Łopaty
Mistrz Łopaty

Poprzednia

Wróć do Poszukiwanie skarbów