Piwnice

Poszukiwanie zaginionych i ukrytych skarbów.
Freelander1968
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Piwnice

Post autor: Freelander1968 » pn lis 08, 2010 0:25

Moj dom rodzinny pochodzi z 1817.Jego histori nie moge poznac ,tzn kto w nim mieszkal czy kto go wybudowal.Jego ksiega wieczysta zaczyna sie od roku 1970 kiedy kupil go moj ojciec.Wczesniej figuruje ze byl wlasnoscia skarbu panstwa.Jednak fanty ktore od czasu do czasu byly znajdowane wskazywaly by ze mieszkala tam rodzina Niemiecka.Lub tez pelnil funkcje jakiegos urzedu.Ale nie o tym chcialem pisac.Problem w tym ze mam podejrzenia ze w domu tym sa zasypane piwnice.Swiadcza o tym chociazby zarysy okien piwnicznych,zwlaszcza po zimie w miejscu w ktorym piwnic praktycznie niema.Kiedys podjalem probe odwiertu w tym niby oknie ale rezultat byl negatywny.Kiedys podczas usowania szkod gorniczych zapytalem kierownika firmy usuwajacej szkody co mysli o moich podejrzeniach. Powiedzial mi ze kiedys bylo praktykowane zasypywanie piwnic aby zapobiec zawaleniu sie budynku.Mam pytanie czy wykrywacz metalu moze wykazac przez sciane obecnosc metalu ?Kiedys byl w naszym domu radiosteta ktory wykazal silne pole magnetyczne wlasnie w miejscu w ktorym bylyby rzekome piwnice ale to zupelnie inna historia. Co o tym sadzicie?

sianokos
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Post autor: sianokos » sob lis 27, 2010 14:43

Witam, z tego co się orientuję są ku temu przeznaczone specjalne urządzenia.

ODPOWIEDZ