Polska Eksploracja w "Poszukiwaczach"

Kupie, sprzedam, zamienie, poszukuje, itp.
Awatar użytkownika
torba5
Poszukiwacz
Poszukiwacz
Posty: 29
Rejestracja: wt sty 29, 2013 1:00

Polska Eksploracja w "Poszukiwaczach"

Post autor: torba5 » śr gru 04, 2013 22:00

Szanowni eksploratorzy!

Z przyjemnością informujemy, że magazyn „Poszukiwacze” planuje uruchomić nową sekcję, w której będziemy prezentować miesięczne podsumowania/raporty polskich stowarzyszeń, klubów i grup eksploracyjnych. Taka sekcja w miesięczniku o ogólnopolskim, a także zagranicznym zasięgu będzie wizytówką pozytywnej działalności polskich eksploratorów i dowodem na to, że w naszym kraju można funkcjonować skutecznie i w pełni legalnie. Magazyn „Poszukiwacze” jest pismem całkowicie apolitycznym, nie związanym z żadnym konkretnym środowiskiem czy grupą poszukiwawczą i pragnie reprezentować opinie wszystkich polskich eksploratorów. Nie przeszkadza nam Państwa współpraca z innymi pismami czy organizacjami. Wręcz przeciwnie – jesteśmy zdania, że tylko aktywna współpraca i wzajemne zrozumienie jest najlepszą opcją dla polskiej eksploracji.

Bardzo prosimy o nadesłanie na adres: redakcja@poszukiwacze.org następujących materiałów:

1. Krótkiego profilu (historia, cele itd.) Państwa organizacji (mile widziane logo graficzne).
2. Opisu akcji lub działalności, którą chcą Państwo przedstawić polskim czytelnikom (bardzo mile widziane fotografie). Może to być podsumowanie roku 2013, pojedyncza akcja eksploracyjna, spotkanie członków, ogłoszenie, opis wystawy, kolekcji itd.

Chcielibyśmy, aby sekcja ta stała się godnym reprezentantem Państwa działalności i z niecierpliwością czekamy na kontakt!

Z poważaniem i „darz dół”!
Redakcja
www.poszukiwacze.org
www.facebook.com/magazynposzukiwacze

ODPOWIEDZ