"Poszukiwacze" NR 13 - obchodzimy pierwsze urodziny!

Kupie, sprzedam, zamienie, poszukuje, itp.
Awatar użytkownika
torba5
Poszukiwacz
Poszukiwacz
Posty: 29
Rejestracja: wt sty 29, 2013 1:00

"Poszukiwacze" NR 13 - obchodzimy pierwsze urodziny!

Post autor: torba5 » czw maja 29, 2014 19:33

Wreszcie jest - specjalny, jubileuszowy numer z okazji pierwszych urodzin miesięcznika "Poszukiwacze" :-o
Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami już od roku i w podzięce mamy dla Was specjalny prezent - pierwszy, już kolekcjonerski numer naszego magazynu można pobrać całkowicie za darmo, bez żadnej rejestracji, bezpośrednio z naszej strony:
http://poszukiwacze.org/

Zapraszamy także do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania jest między innymi świetny wykrywacz metali "Rutus Argo" :-)


W aktualnym, jubileuszowym numerze, między innymi:

- Archeologia zbrodni - znany polski archeolog opisuje badania na łódzkim poligonie "Brus" miejscu kaźni z czasu II wojny światowej.

- Podziemna tajemnica, czyli co kryje ratusz w Targowej? - Polscy eksploratorzy na tropie legendy o tajemniczych podziemiach i napoleońskich jeńcach...

- Zrobili z nas przestępców - o tym jak naprawdę w Polsce traktuje się pasjonatów, jak czasem wyglądają konsekwencje ich odkryć i o realiach ochrony zabytków.

- Szukajcie brytyjskich skarbów! – Dlaczego w Anglii poszukiwacze odnotowują takie spektakularne sukcesy? Ile tak naprawdę znajdują rocznie zabytków i co się z nimi dzieje?

- Dmuchać w kaszę, czyli małe co nieco w średniowieczu - epoka wielkich kontrastów i najczęściej nie dość dobrze rozumiany okres naszej historii, widziany przez drzwi kuchenne...

- Długi telegram, czyli sposób na Rosję - czy zaspaliśmy, nie dostrzegając rosyjskiego niebezpieczeństwa? Czy Rosjanie są reformowalni? Spojrzenie na genezę Zimnej Wojny, analiza która pozostaje nadal aktualna...

- Petra, kamienne miasto śmierci i życia - wyprawa do jednego z najbardziej niezwykłych miejsc na świecie, olbrzymiej kamiennej metropolii, która nigdy nie została zdobyta w walce i którą uznano za zapomniany cud starożytności.

- ABC Poszukiwacza - wybieramy pierwszy wykrywacz - w eksploracji najtrudniejszy jest pierwszy krok. Autor artykułu pomaga przebrnąć przez labirynt reklam i opinii, skutecznie radząc na co tak naprawdę warto zwrócić uwagę przy wyborze pierwszego sprzętu.
- I wiele innych, fascynujących tekstów!


Jeszcze raz dziękujemy Wam serdecznie i życzymy miłej lektury i Wszystkiego Skarbowego!
www.poszukiwacze.org
www.facebook.com/magazynposzukiwacze
:564: :564: :564:

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ