Zakup grupowy wykrywacza Garret Ace 250 - 929zl!!!

Kupie, sprzedam, zamienie, poszukuje, itp.
marcingp
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Zakup grupowy wykrywacza Garret Ace 250 - 929zl!!!

Post autor: marcingp » pt lip 10, 2015 18:58

Wykrywacz Metali GARRET ACE 250

NAJTANSZA OFERTA Z MOZLIWYCH!!!

Cena w najtańszym sklepie w Polsce - 1040zl !!!!
JEST OPCJA ZAKUPU ZA 929zl (z przesyłką)

Musi się zebrać 5 chętnych bo tylko wtedy będzie możliwe kupienia wykrywacza w tak dobrej cenie.

Wysyłka wykrywacza będzie miała miejsce i z Polskiego sklepu ze świetnymi opiniami. Jest to moja prywatna inicjatywa, nie jestem związany z tym sklepem i nie mam z tego żadnych korzyści poza oczywista czyli możliwością zakupu wykrywacza po najlepszej cenie.

Jeśli uda nam się zebrać grupę, wtedy podam nazwę sklepu i na umówione hasło zostanie przyznany rabat. Nie będę w żaden sposób zbierał pieniędzy lub robił niczego w tym stylu. Moja rola kończy się na skoordynowaniu całej akcji i każdy będzie robił zakup bezpośrednio w sklepie i samodzielnie, jedyna różnica to cena i hasło które trzeba będzie podać na początku.

Reasumując:
- Wykrywacze będą pochodzi z renomowanego polskiego sklepu ze świetnymi opiniami niezależnego serwisu opiniowego
- Gwarancja 24 miesiące
- Towar pochodzi z polskiej dystrybucji
- Możliwość wystawienia faktury VAT 23%
- To na pewno najtańsza oferta w POLSCE (nie licząc używek lub towaru pochodzącego od prywatnych osób)
- Tylko tutaj faktura i gwarancja zacznie się w dniu zakupu czyli tak jak normalnie

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt. Zamiescilem to ogloszenie w kilki miejscach zeby zwiekszyc szanse sprzedazy.

BATERIE GRATIS!!!

POLECAM BO TANIEJ NIE BEDZIE

ODPOWIEDZ