W akcie desperacji...

Wszystko co nie zwiazane z tematyka forum

W akcie desperacji...

Postautor: srf1503 » śr sty 13, 2010 15:27

SZUKAM PRACY!!! Niestety przed swietami zostalem zwolniony...Juz w desperacji zamieszczam nawet tutaj posta...Jesli byscie wiedzieli o jakiejs robocie, dajcie znac. Jestem z Bukowna wiec maksymalnie do Katowic i Krakowa moglbym dojezdzac. Z gory dzieki za kazde info.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
srf1503
Odkrywca tajemnic
Odkrywca tajemnic

Postautor: damiano » czw sty 14, 2010 21:33

Podaj może co robiłeś i w czym byś cię widział jako przyszły pracownik 8)
Awatar użytkownika
damiano
Mistrz Łopaty
Mistrz Łopaty

Postautor: kruku » czw sty 14, 2010 23:10

dokladnie - podaj czym sie zajmowales i co potrafisz robic. Tylko konkretnie prosze :)

Pozdrawiam
kruku
---------------------
Portal Poszukiwania.pl
http://www.poszukiwania.pl

Kochamy Polskie Zabytki
http://www.skarby.pl
Awatar użytkownika
kruku
Administrator
Administrator

Postautor: srf1503 » sob sty 16, 2010 12:28

No tak :) pisalem to tak zdesperowany ze zapomnialem napomknac czym sie wczesniej zajmowalem :)

W ostatniej pracy bylem, przez prawie 2 lata pracownikiem magazynowym i przladunkowym w Slawkowie.
Wczesniej w Bukownie (przez niecaly rok) monterem podzespolow wylacznikow niskiego napiecia.
A juz na samym poczatku ochroniazem i pracownikiem fizycznym w kilku miejscach ( na czarno:))

Posiadam
-Kwalifikacje zawodowe Technika Informatyka (ukonczone policealne studium)
-papiery na wozki widlowe+Gospodarka magazynowa
-Uprawnienia Hakowego urzadzen dzwigowych
-Czynne prawo jady kat. B (+wlasny samochod)(+motocykl :))
Awatar użytkownika
srf1503
Odkrywca tajemnic
Odkrywca tajemnic

Re: W akcie desperacji...

Postautor: dorothy » pt wrz 09, 2016 19:54

Polecam zrobić jeszcze jakieś dodatkowe szkolenie/szkolenia, coś w kierunku tej informatyki pewnie. Osobiście mam dobre doświadczenia ze szkoleniami z WSB, po więcej szczegółów odsyłam tutaj -> szkolenia Nie chce Ci radzić precyzyjnie czym się powinieneś zająć bo pewnie sam wiesz najlepiej w czym się "czujesz", ale moim zdaniem to jest dobry kierunek. Niektóre rzeczy możesz wykonywać zdalnie więc może udałoby się nawet w perspektywie znaleźć pracę tego rodzaju i nie musiałbyś dojeżdżać.
dorothy
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: Joly » pn paź 03, 2016 11:01

Ja również jestem "za" zgłębianiem tej wiedzy informatycznej. Myślę, że to najlepsza opcja na przyszłość (jeśli oczywiście Ciebie to kręci). A nawet jeśli w którymś momencie miałoby sie okazać że to jednak nie jest to, to sa jeszcze inne (pokrewne" ścieżki do wykorzystania (polecam np. szkolenia związane z e-marketingiem, ja te znalezione np. na tej stronie: http://www.sdflodz.pl/). Na pewno powinieneś pomyśleć o szkoleniu czy nawet kilku szkoleniach żeby wzmocnić swoją pozycje na rynku pracy. Oczywiście bardzo dużo zalezy tez od Twojej wewnętrznej motywacji i zainteresowań, bo nie ma sensu robić czegoś wbrew sobie. Pozdrawiam.
Joly
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: Fineles » czw paź 13, 2016 10:12

Fajnie jest ukonczyć jakieś kursy językowe, to naprawde może pomóc w znalezieniu pracy.
Fineles
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: ola54 » czw lis 03, 2016 13:46

Fineles pisze:Fajnie jest ukonczyć jakieś kursy językowe, to naprawde może pomóc w znalezieniu pracy.

No nie wiem czy ukończone kursy językowe są tak istotne... ale może się czepiam.

łatwe kierunki studiów
ola54
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: poziomek0 » pn sty 23, 2017 21:51

Próbowałeś dać ogłoszenie na ol albo info na fb że szukasz pracy? Czasem tak najłatwiej
poziomek0
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: smile2024 » śr mar 15, 2017 10:53

Najlepiej szukać ogłoszeń na olx albo zaloguj się na portalu pracuj pl
smile2024
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: honkajaponka » pt mar 17, 2017 20:12

i jak tam? znalazłeś coś?:)
honkajaponka
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: Kastic » pn maja 29, 2017 20:41

W internecie jest pełno ofert pracy i zleceń. Wystarczy poszukać. Nie trzeba nawet dojeżdżać do pracy bo wiele ofert dotyczy pracy zdalnej którą można wykonywać w domu. Jeżeli interesuje ciebie praca w internecie to tu masz sporo zleceń http://oferia.pl/zlecenia/szukaj-internet . Wystarczy trochę znać się na wordpressie, mieć jakiś program graficzny i już zlecenia czekają. Wbrew pozoru konkurencja nie jest duża bo rynek osób które mają czas to robić kurczy się. Wiele osób szuka wręcz podwykonawców.
Kastic
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: ezorca » pn cze 12, 2017 12:33

Zawsze warto się na coś załapać, choćby tylko miało to być sezonówką, a w między czasie szukać. Mam nadzieję, że ci się udało coś znaleźć. Doskonale wiem, że nie tak łatwo znaleźć pracę.
ezorca
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: bogdanwawa » śr wrz 06, 2017 13:26

Moim zdaniem co raz wiecej ludzi powinno stawiac na siebie i prowadzenie wlasnego biznesu. Dobrym pomyslem na start jest pojechanie zagranice w celach zarobkowych, a po kilku latach zainwestowanie tych pieniedzy w Polsce. Mam jednego znajomego, ktorzy dzieki tej strategii jest teraz na swoim. Udalo mu sie znalezc dobra nisze w swojej okolicy .. jest zwiazana z wypozyczaniem sprzetu do zadan ciezkich (zdjecie pogladowe takich maszyn wrzuce na samym dole). Mimo pozorow w Polsce zaczyna sie duzo zmieniac, powstaja nowe miejsca zamieszkania = jego firma ma obroty. W sumie jak mi pokazal dochod za ostatni miesiac to bylem w szoku, ze mozna na tym tyle zarobic. Ja natomiast zastanawiam sie nad otworzeniem firmy zajmujacej sie remontami .. moglbym dzieki niemu podlapac kilka wiekszych zlecen. Niestety nie jest to takie proste w praktyce jakby sie moglo wydawac .. znalezc dobrego pracownika w tej branzy jest niezwykle trudno.

Obiecane zdjecie:
Obrazek
bogdanwawa
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: kasandra09 » sob lis 24, 2018 19:35

Najlepiej porobić sobie jakieś kursy wtedy o wiele łatwiej znaleźć pracę, sama miałam z tym problem, ale zrobiłam sobie szkolenia w Nouveau Contour z makijażu, szybko znalazłam pracę, zarobiłam tyle ile potrzebowałam i teraz mam dobrze prosperujący salon kosmetyczny, Takie kursy to świetna sprawa.
kasandra09
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Następna

Wróć do Inne