"PRZYGODA ZA PRZYGODĘ"

Wszystko co nie zwiazane z tematyka forum

"PRZYGODA ZA PRZYGODĘ"

Postautor: mapa » śr sie 11, 2010 14:18

Lubisz wędrować, poznałeś miejsca, których nikt jeszcze nie zna i umiesz ciekawie o nich opowiedzieć?
Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Zasady są proste!
Wybierz się na wycieczkę, zrób zdjęcia i interesująco opisz trasę. W ten sposób masz szansę na wygranie wspaniałych nagród.

Wybierz temat i przygotuj się na nagrody.
Tematy tras do wyboru:

* "Poszukiwacze nieznanych szlaków", czyli autorska trasa, opatrzona motywem przewodnim, opis nowego i oryginalnego szlaku.

* "Znanym szlakiem w nieznane" - Twoje wrażenia i nowe spojrzenie na znany i uczęszczany szlak turystyczny.

* "To dopiero wyprawa!" to 2- lub 3-dniowa wycieczka, wyprawa lub wyjazd z opisem poszczególnych przystanków i mijanych atrakcji.

Nagrody są odjazdowe!

* Lot balonem (nagroda w kategorii: Poszukiwacze nieznanych szlaków. W sprzyjających warunkach i w dogodnym dla Was terminie przeżyjecie niezapomnianą przygodę! Na wyprawę balonem będziesz mógł zabrać bliską osobę.

* Kolacja na zamku z inscenizacją historyczną (nagroda w kategorii: Znanym szlakiem w nieznane). Zorganizujemy dla Was wspaniałą ucztę na zamku. Niepowtarzalny klimat, szlacheckie zabawy, giermkowie i tancerki, płonące pochodnie, dawna muzyka i gawędy. W trakcie wystawnej kolacji dzielni rycerze specjalnie dla Was stoczą pojedynek.

* Dzień na off-road (nagroda w kategorii: To dopiero wyprawa!). Potężne koła, ryk silnika i duża dawka adrenaliny. Za kierownicą terenówki pokonasz strome zbocza, błotniste doliny, brody i przerażające zjazdy.

* Markowe plecaki turystyczne (nagroda-wyróżnienie we wszystkich trzech kategoriach).


Patronem medialnym konkursu jest "Gazeta Wrocławska".
Wszystkie prace oceniać będzie profesjonalne jury, a propozycje niezapomnianych wycieczek będziemy publikować na stronie znanienieznane.pl i walbrzych.naszemiasto.pl. Tam swoje punkty będą mogli przyznawać internauci.
Nie zwlekaj dłużej. Jeszcze dziś wybierz się na wyprawę i opowiedz nam o niej. Walczysz o relaks i wyjątkowe przeżycia, czyli niezwykły lot balonem dla dwóch osób i inne atrakcyjne nagrody.

Prace należy wysłać do 23 sierpnia na adres Rynek 38, 58-100 Świdnica z dopiskiem "Konkurs znanenieznane.pl" lub elektronicznie za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na portalu www.znanenieznane.pl.
Znajdziesz tam również regulamin konkursowy i szczegóły dotyczące nagród.
Pytania i wątpliwości proszę kierować na adres mailowy redakcja@znanenieznane.pl.

Zapraszam do wspólnej zabawy :-)
Wygraj przygodę za przygodę!
Awatar użytkownika
mapa
Poszukiwacz
Poszukiwacz
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 11, 2010 0:00

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość