Kynologiczny sylwester

Wszystko co nie zwiazane z tematyka forum

Kynologiczny sylwester

Postautor: easyrider » ndz paź 17, 2010 21:38

Tajemnicą poliszynela jest, że wszelkie nowinki z zachodu, a głównie ze Stanów przychodzą do nas niezwykle szybko. Jednak ta informacja wywołała u mnie opad szczęki. O czymś takim jeszcze nie słyszałem. Nie dość, że psy i koty będące własnością zamożnych ludzi korzystają ze SPA to mogą sobie również chodzić na imprezy sylwestrowe. W Polsce pojawiły się oferty gdzie na sylwester można się wybrać ze swoim pupilem. Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego bo przecież są wczasy na które można pojechać z psem czy kotem. Ale na tych imprezach na sylwestra to zwierzęta grają główną rolę, a ich właściciele tylko im towarzyszą. Na pewno też coś zjedzą, wypiją i potańczą, ale najważniejsi są ich pupile. W sumie nie ma się czemu dziwić, pies to też istota czująca i musi jakoś odreagować stres !
easyrider
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Re: Kynologiczny sylwester

Postautor: Fineles » pt paź 21, 2016 13:38

Szczerze mówiąc nie słyszałem o takim czymś jeszcze nigdy, dziwna sprawa:D
Fineles
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Re: Kynologiczny sylwester

Postautor: tatera » śr mar 22, 2017 11:47

Pierwsze słyszę, ogólnie jakoś nie widzę by to zdało egzamin biorąc pod uwagę jak zwierzaki są przestraszone w Sylwester i trzęsą się jak tylko usłyszą petardę.
tatera
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Wróć do Inne