PODZIEMNY SWIAT GOR SOWICH

Recenzje książek, filmów, programów, gazet, artykułów. Wasze opinie.
kitka
Indiana Jones
Indiana Jones

PODZIEMNY SWIAT GOR SOWICH

Post autor: kitka » czw lut 01, 2007 16:29

Mialam przyjemnosc otrzymac ta ksiazke w nagrode z naszego wortalu wiec tym bardziej milo mi sie ja czytalo.Ksiazka napisana przez Mariusza Aniszewskiego i Piotra Zagorskiego.Pozycja jest z seri" militarnych sekretow"
Bardzo szczegolowo sa w niej opisane wszystkie kompleksy podziemi i naziemi w gorach Sowich..Mozemy w niej takze poczytac o Ksiazu i jego tajemnicach zw z pracami tam wykonywanymi w czasie wojny.W jednym z rozdzialow poruszone sa zagadki miedzyinnymi o przypuszczalnym nieznanym podziemnym tunelu o dl.20km!? sa na to relacje swiadka ,ktory ponoc nim jechal.Czy plotki na temat "atomowego miasteczka"sa prawdziwe?Oraz czym byl RUDIGER i jakie bylo jego przeznaczenie.Ten temat ja uwazam za najciekawszy w zw z Sowimi w tej ksiazce jednak jest niewiele o Rudigerze.Podsumowujac ksiazka bardzo interesujaca i opatrzona w wiele zdjec i planow co ja czyni bogatsza i milsza w czytaniu stara sie odpowiedziec na nurtujace Nas pytania..Szczerze polecam kazdemu poszukiwaczowi i dziekuje za tego typu nagrode.Rewelacja!!!

ODPOWIEDZ