"MOJE POSZUKIWANIA" IGOR WITKOWSKI

Recenzje książek, filmów, programów, gazet, artykułów. Wasze opinie.
kitka
Indiana Jones
Indiana Jones

"MOJE POSZUKIWANIA" IGOR WITKOWSKI

Post autor: kitka » czw kwie 05, 2007 11:51

Ksiazka traktujac o wszystkim i o niczym bardzo" skaczaca' po tematach chcialoby sie powiedziec chaotyczna od tajemnic Gor Sowich po kolumbijskie kamienie szlachetne,Chile,Ludwikowice,Egipt.Nie zabardzo zrozumialam przeslania tj,"co poeta mial na mysli"W recenzji napisano iz ksiazka ma wirygodnie wyjasniac tajemnice kompleksu "RIESE"i Ludwikowic Klodzkich niestety o tym jest bardzo malo i nic nie wyjasnilo mi sie po przeczytaniu lektury.
Nie watpie w kompetencje Pana Witkowskiego ale czuje sie oszukana,wydalam 38zl by przeczytac skrawki inf.ktore naprawde mnie interesowaly i opisy podrozy ,ktore mnie nie interesuja wcale.Ksiazka chyba napisana na sile,szczerze zaluje wydanych pieniedzy.Mam tym samym nadzieje,ze recenzja znajdujaca sie w internecie czy tez w sprzedazy wysylkowych nie bedzie wprowadzala czyteknika w blad.

Podobnie jest z "PODZIEMNA REDUTA HITLERA"tego samego autora z tym wyjatkiem ,ze jest troche fajnych fotek choc czarno-bialych ale jesli chodzi o tresc takze ma wiele do zyczenia.
Zapewne wiecej nie kupie ksiazki tego autora :?
Historia jest świadkiem czasu,
światłem prawdy,życiem pamięci i zwiastunką przyszłości.
MARKUS TULUS CICERO (106-43 p.n.e)

ODPOWIEDZ