"SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii"

Recenzje książek, filmów, programów, gazet, artykułów. Wasze opinie.
Mario Z
Indiana Jones
Indiana Jones
Kontakt:

"SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii"

Post autor: Mario Z » pt lip 04, 2008 21:06

Czy ktoś już to przeczytał? Czy warta uwagi (i tych 60PLN)?

Awatar użytkownika
kruku
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: kruku » sob lip 05, 2008 8:33

chcesz Mario powiedziec, ze ta "publikacja" kosztuje 60,- zl !!!!???? maja fantazje chlopaki :). z mojej strony z pewnoscia nie dostaniesz odpowiedzi na zadane pytanie :). Natomiast pisanie ksiazek przez "historykow IPN", ktorzy nie majac niezbitych dowodow, pisza ksiazke na domyslach jest conajmniej zenujace.
Z drugiej strony przypuszczam, ze gdyby sie uparli to nawet na mnie mogliby znalezc kwity, donosy, raporty - pseudonim Wrona, w okresie stanu wojennego prowadzilem agenturalna dzialalnosc na szkode podziemnych struktur opozycji na mojej uczelni - ale, ale ... ups nie uczelni, a w przedszkolu !!! - ale co to dla nich za roznica !! ;)

Pozdrawiam wszystkich agentow i TW na tym forum, i zycze Wam rozsadku w osadach i zyciu.
kruku
---------------------
Portal Poszukiwania.pl
http://www.poszukiwania.pl

Kochamy Polskie Zabytki
http://www.skarby.pl

Weteryna
Indiana Jones
Indiana Jones
Kontakt:

Post autor: Weteryna » sob lip 05, 2008 16:25

TW Wrona ?? A czy aby nie przypadkiem też ToW(arzysz) Wrona.
To co zdołaliśmy ustalić to TW Wrona miał skrzynkę kontaktową oznakowaną jako ,,dwie wisienki'' a nie jak podaje w zeznaniu lustracyjnym ,,ptaszek' - Kłamca Lustracyjny :!: :!: :!: :D i tyle
Czekamy teraz na wydanie "SB a Tow. Kruku. Przyczynek do biografii"wyd IPN w kilometrowym nakładzie co najmniej jak papier toaletowy ...
A wracając do tematu to też zastanawiałem się nad kupnem i czekałem na opinie. Ale raczej jestem na NIE
WWW.BELDONEK.PL

Fenicjanie wynaleźli pieniądze.
Raz - nie sztuka.
My musimy stale je wynajdywać.

prezesszczepan
Mistrz Łopaty
Mistrz Łopaty
Kontakt:

Post autor: prezesszczepan » pn lip 07, 2008 13:01

Czytałem sobię tą książeczkę i mam odczucia takie same jak Rafał. Zbiór uporządkowanych notatek i raportów UBecji i MO, jakieś ustawy, oświadczenie itp. pierdoły - czyli ogólnie bez komentarza tylko wygrzebane kartki z archiwum i nic więcej. Żadnego komentarza, obiektywnej opini. Szczerze mówiąc nie robi na mnie to jakiegoś większego wrażenia, bo zakłamanie za czasów PRLu było takie duże, że 90 % zawartości książki może być czystą mistyfikacją ze strony bezpieki - zbiór papieru do, którego IPN nie potrafi się ustosunkować w jaki kolwiek sposób. Polecam jako lekturkę do poduszki bo mimo wszystko faktów nie zmienimy - Wałęsa wraz ze sztabem ludzi przyczynili się w ogromnej mierze do upadku komunizmi i żadne IPNowskie publikacje nie zmienią tego faktu.........
Tak czy siak, 60 zł to o 50 za dużo za tą książkę.
Jak by ktoś był zainteresowany to mam e-booka tej książki. Pisać na majla lub priv.

Pozdrawiam TW Bolka, TW Kruka ps. "Różowa landrynka".....

P.S Wszyscy opozycjoniści, uciśnieni i prześladowani związani z akcją "Hiacynt" ujawnijcie się na forum !!!! :)

Awatar użytkownika
kruku
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: kruku » pn lip 07, 2008 19:58

Swego czasu wraz z kumplem zalozylismy grupe punkowa - Rozowa Parowa - wiec moze to byc slad w sprawie moich powiazan z reakcyjnym podziemiem !!!

Chyba poddam sie lustracji, bo strach pomyslec co sie znajdzie za x lat gdy wpadnie mi do glowy aby zostac prezydentem.

Pozdrawiam
kruku
---------------------
Portal Poszukiwania.pl
http://www.poszukiwania.pl

Kochamy Polskie Zabytki
http://www.skarby.pl

prezesszczepan
Mistrz Łopaty
Mistrz Łopaty
Kontakt:

Post autor: prezesszczepan » pn lip 07, 2008 21:35

Rozowa Parowa - wiec moze to byc slad w sprawie moich powiazan z reakcyjnym podziemiem !!!
No widzisz jednak dobrze wygrzebałem w aktach IPNu :)
Raport - Różowa Parówa kryptonim akcji "detektor i łopatka"
agenci :
TW Różowa landrynka
TW Sedes
TW Moczymorda
TW Odwyk
TW Johhny Walker
TW Cycek

Zamierzenia akcji : Dokonać inwigilacji i introligacji polskiego podziemia w Walimiu

Oficer prowadzący major Tadeusz Wajche - Przełóż

I co obywatelu Kruku : piszecie, że wraz z kolegą założyliście zespół a tu widzimy jeszcze 4 dodatkowe nazwiska - czyżbyście kłamali ?
Nie ładnie, nie ładnie.....

P.S Pozdrowienia od majora :)

Gerda
Poszukiwacz
Poszukiwacz
Kontakt:

Re:

Post autor: Gerda » pn lip 24, 2017 15:17

A jednak po latach okazało się, że autorzy mieli rację w swoich tezach i domniemaniach. A wtedy spotkały ich za książkę niemałe przykrości, byli określani jako "policjanci pamięci..."

ODPOWIEDZ