Linia Maginota

Historia zaklęta w betonie

Linia Maginota

Postautor: klod32 » pn lut 05, 2007 16:51

Czy ktoś ma jakieś kontakty, aby zobaczyć linie Maginota i jej ciekawsze fragmenty.
Awatar użytkownika
klod32
Odkrywca tajemnic
Odkrywca tajemnic

Postautor: borynio » czw lut 08, 2007 0:28

Witam,

A co dokładniej Kolega chce wiedzieć? Polecam Fort Frmont (czy jak się to pisze) pokazują wszystko na odcinku kilku ładnych kilometrów, w programie jazda kolejką, i wiele innych atrakcji. Koszt jak dla rodaka bardzo przystępny (nie licząc dojazdu :lol: ) bo "co łaska". Na koniec wycieczki każdy daje ile chce, albo i nie daje. Najgorsze jest to, że nie wolno robić zdjęć, ale może się to zmieniło od czasu jak tam byłem.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
borynio
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: klod32 » czw lut 08, 2007 10:49

A filmować można? Chodzi mi aby znaleźć kogoś który wprowadziłby nas tam poza normalnymi wycieczkami, tak wiesz , żeby we własnym grony wejść tam. Podejrzewam że to wszystko wygląda tak jak w czechach bez wycieczki ani rusz, bardzo nas to irytowało.
Awatar użytkownika
klod32
Odkrywca tajemnic
Odkrywca tajemnic

Postautor: borynio » czw lut 08, 2007 19:33

Witam,

No niestety nie mogę udzielić aż tak wyczerpującej odpowiedzi. Jak zjadę do domu, to postaram się odnaleźć adres do osób, które mogły by wiedzieć coś więcej w w/w temacie.
W tym miejscu proszę o cierpliwość lub skorzystanie z googli i wpisanie tam "A2 Fort Fermont" może coś się pojawi.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
borynio
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: klod32 » czw lut 08, 2007 19:50

Dzięki , jak będziesz coś miał to daj znać
Awatar użytkownika
klod32
Odkrywca tajemnic
Odkrywca tajemnic

Postautor: Maku » czw lut 08, 2007 20:25

Podejrzewam, że to zbyt duży obiekt, żeby pozwolili połazić samemu. Chyba że znałbyś jakiegoś Francuza, który tam pracuje i on pokazałby Ci miejsca ogólnie nie dostępne (bo pewnie o to Ci chodzi). Ewentualnie jeśli byłaby duża grupa mocno zainteresowana tematem i dobrze by się zagadało...
Maku

"...w życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasami warto żyć..."
Awatar użytkownika
Maku
Administrator
Administrator

Postautor: klod32 » czw lut 08, 2007 20:59

Dokładnie o to mi chodzi, kombinujemy narazie z pewnym znajomym z francji który jest fotoreporterem on ma pewne wtyki tylko sto strasznie długo się ciągnie bo on cały czas jest w rozjazdach.
Awatar użytkownika
klod32
Odkrywca tajemnic
Odkrywca tajemnic

Wróć do Fortyfikacje i bunkry