Muzeum Twierdzy Kostrzyn szuka wolontariuszy

macie ciekawego news'a - PISZCIE!!!

Awatar użytkownika
kruku
Administrator
Administrator
Posty: 2253
Rejestracja: śr lut 12, 2003 1:00
Kontakt:

Muzeum Twierdzy Kostrzyn szuka wolontariuszy

Post autor: kruku » pn kwie 30, 2012 23:06

Muzeum Twierdzy Kostrzyn szuka wolontariuszy do pomocy w czasie badań archeologicznych prowadzonych na terenie twierdzy, przy tworzeniu szlaku turystycznego na Starym Mieście.

"Poszukujemy energicznych, otwartych i odpowiedzialnych osób" - napisali w komunikacie prasowym muzealnicy.
Oferta jest skierowana w szczególności do osób, które interesują się historią Twierdzy Kostrzyn, a przy tym lubią nieszablonowo i aktywnie spędzać wolny czas. Muzealnicy oczekują na pomoc również przy pracach porządkowych i w bieżącej działalności muzeum. W zamian dają możliwość zapoznania się z działalnością tej nowej placówki "od podszewki".

"Zapewniamy podstawowy pakiet socjalny oraz zaświadczenie o wolontariacie lub referencje w zależności od potrzeb. Poszukujemy również osoby chętnej do stworzenia i redagowania strony Muzeum Twierdzy Kostrzyn w serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, itp.). Liczymy na nawiązanie trwałej i ciekawej współpracy" - dodają.

Muzeum Twierdzy Kostrzyn wychodzi z ofertą wolontariacką naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Wielokrotnie zwracano się do placówki z zapytaniami dotyczącymi możliwości współpracy przy organizacji imprez, przy pracach na Starym Mieście, czy w ramach realizowanych zadań merytorycznych.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy mogą zgłosić się osobiście w siedzibie Muzeum przy ul. Granicznej 1, Kostrzyn nad Odrą; telefonicznie: 95 752 0045 lub mailowo, pisząc na adres: krzysztof.socha@muzeum.kostrzyn.pl

PAP - Nauka w Polsce

szz/ agt/bsz

www.naukawpolsce.pap.pl

Pozdrawiam
kruku
---------------------
Portal Poszukiwania.pl
http://www.poszukiwania.pl

Kochamy Polskie Zabytki
http://www.skarby.pl

ODPOWIEDZ