co się lepiej opłaca

Wszystko co nie zwiazane z tematyka forum

co się lepiej opłaca

Postautor: fionka1 » pn sie 27, 2018 22:43

Ostatnio u rodziców w domu wywiązała się dyskusja na temat kosztów gotowania wody. W zależności czy woda gotowana na gazie czy w czajniku elektrycznym. Fajny artykuł też znalazłam nawet z podpowiedziami jak wyliczyć, co dla każdego będzie bardziej opłacalne, https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... damy.bhtml . Polecam, nawet po to żeby sprawdzić jak się takie koszty przedstawiają.
fionka1
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Re: co się lepiej opłaca

Postautor: pm » pn wrz 03, 2018 21:58

Fionka dzięki za ciekawe informacje (przynajmniej dla mnie). Ostatnio miałem starcie z teściową którą zapytałem czemu nie gotują wody w czajniku elektrycznym tylko męczą się na gazie i to w dodatku nie w czajniku tylko w garnku którym kilka razy się kur... poparzyłem bo chciałem sobie kawę zrobić. Teściowa stwierdziła, że gaz jest tańczy no i miała rację :evil: Chciałem teściom ten czajnik podarować niech spróbują ale pewnie odpuszczę. Oni zakładają za każdym razem taką specjalną rękawicę i ja próbowałem ale strasznie mnie to wkur.... bo jestem leworęczny a rękawice są raczej dostosowane do prawej ręki tym bardziej, że są używane przez praworęcznych.
Obrazek
Awatar użytkownika
pm
Indiana Jones
Indiana Jones

Wróć do Inne